B125XTN01.0 HW3A

| panel típus | B125XTN01.0 HW3A |
|---|---|
| panel Brand | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.5 inch, 1366×768 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| B125XTN01.0 HW3A Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Megjelenítési mód | TN, Normally White, Transmissive |
| aktív terület | 276.615×155.52 mm |
| Vázlat | 300.4×181.4×3 mm |
| alakja stílus | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Felület | Antiglare |
| kontraszt arány | 400:1 (Typ.) |
| Szinek | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Válaszidő | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Látószög | 45/45/20/40 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvencia | 60Hz |
| lámpa típusa | WLED Embedded (LED Driver) |
| Jelző interfész | eDP (1 Lane) , 30 pins |
| Bemeneti feszültség | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com egy speciális harisnya forgalmazó AUO B125XTN01.0 HW3A.
AUO B125XTN01.0 HW3A új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A AUO B125XTN01.0 HW3A pdf adatlap vagy részletes előírásokat a AUO B125XTN01.0 HW3A vagy más AUO LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot AUO B125XTN01.0 HW3A a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
AUO B125XTN01.0 HW3A új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A AUO B125XTN01.0 HW3A pdf adatlap vagy részletes előírásokat a AUO B125XTN01.0 HW3A vagy más AUO LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot AUO B125XTN01.0 HW3A a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
Kapcsolódó kulcsszavak "B125XTN01.0 HW3A"
- AUO B125XTN01.0 HW3A
- B125XTN01.0 HW3A adatlap
- B125XTN01.0 HW3A kép
- B125XTN01.0 HW3A ár
- B125XTN01.0 HW3A forgalmazó

